GENEL BİLGİ

FORUM KIDS CLUB & SİHİRLİ ANNEM OYUN VE PARTİ EVİ

Çocuklara müjde!!! Anne, babalara müjde!!!


Çocuklarımıza güvenli, hijyenik ve ilgili bir aile ortamının yanı sıra, eğitici faaliyetler ve sınırsız eğlence olanağı sunan Sihirli Annem Oyun Evi açılıyor. Siz Forum AVM’de alışveriş yaparken, yemek katında ya da sinema salonlarında vakit geçirirken çocuklarınız kendileri için hazırlanmış oyun evimizde ağırlanacaklar. Ne siz sorun yaşayacak, ne de çocuklarımız kendi dünyalarında yer vermedikleri mekânlarda sıkıntılı saatler geçirecek. Çocuğunuzu haftanın yedi günü 10.00-22.00 saatleri arasında Sihirli Annem Oyun Evi’ne bırakabilir, gözünüz arkada kalmadan sinemaya gidebilir, alışveriş yapabilir ve özel zevklerinize zaman ayırabilirsiniz.


Çocuklu ve çalışan anne babalar için sosyalleşmek, bir birey olarak kendi gereksinimlerini karşılayabilecek vakit yaratmak, etkinliklere katılmak ya da en basit gündelik faaliyetlerde bulunmak bile zordur. Aileler dünyanın en büyük mutluluk kaynağı olan çocuklarının büyüme aşamasında, gerekli koşulların oluşmamasından dolayı gerçekleştirmeye fırsat bulamadıkları eylemler ve kendi aile yaşamları arasında fedakarlık yapmak durumunda kalırlar.

 
Bu gereksinimin aile ve çocuk ilişkisi üzerindeki önemli etkisini bilen ve öncelikli olarak çalışan, yoğun yaşam koşullarında günün yorgunluğunu atabilecek özel bir zaman aralığı yaratamayan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedef edinen Sihirli Annem Oyun Evi çocuklarımızın da vakit geçirmekten büyük keyif alacakları bir ortam hazırladı sizler için.


Alanında uzman, genç, dinamik ve çocuklarımızın her türlü ihtiyacına ilgiyle yaklaşan kaliteli kadrosuyla Sihirli Annem Oyun Evi Forum AVM’de tüm aile bireylerinin isteklerine cevap veriyor. Çocuklarımız deneyimli eğitmenler eşliğinde, kendileri için özel olarak tasarlanmış eğitici oyuncaklarla vakit geçirebilecekleri oyun evimizde ağırlanırken, sizlere de yoğun iş gününün ardından gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilme ve sosyal etkinliklere katılabilme gibi kendinize özel zaman yaratma fırsatı sunuluyor.

Kendi ihtiyaçlarınızdan fedekarlık etmeye gerek kalmadan çocuğunuzun isteklerine de cevap vermek istiyorsanız SİHİRLİ ANNEM OYUN VE PARTİ EVİ’ne.

 

FORUM KİDS CLUB DOĞUM GÜNLERİ ORGANİZASYONLARI

Çocuklarımızı en çok mutlu eden eğlenceler olan doğum günleri, Sihirli Annem partileriyle minik karnavallara dönüşüyor.

 
Sihirli Annem doğum günü partileri 0-12 yaş arası çocuklar için düzenleniyor. Parti programlarında, uzman animasyon kadrosu tarafından canlandırılan oyunlar ve palyaçoların yanı sıra, parti dekorasyonu, istediğiniz türde muhteşem doğum günü pastaları, sınırsız yiyecek ve içeceklere yer veriliyor.

Sihirli Annem Oyun ve Parti Evi, özel günleri her detayı düşünerek profesyonelce organize ediyor, size sadece çocuğunuz için uygun hediyeyi seçmek kalıyor.