GENEL BİLGİ

          Okul öncesi eğitimde çıtaya en yükseğe taşıyarak ulusal eğitim sistemine artı değer katmasının yanı sıra rasyonel, modern vce dinamik yapısıyla ortaya koyduğu hedefleri gerçekleştiren Sihirli Annem Eğitim Kurumları; 

          2014 - 2015 eğitim - öğretim yılında kapılarını açan Şana şubesiyle Trabzonlu ailelere butik kreş ayrıcalığını sunuyor. Sihirli Annem Kurumlarının, kentimizde marka değeri yaratan temel prensipleri çerçevesinde eğitim verecek olan yeni şubemizde sınırlı sayıda ki öğrencimiz bire bir eğitim olanaklarından yararlanabiliyor. Bu bağlamda ; butik kreşte çocuklar farklı bir formatta araştıran ve sorgulayan, sağlıklı iletişim kuran, duyarlı, açık görüşlü özelliklere sahip bireyler olarak yetiştirilmektedir. Alanında uzman eğitim kadromuzun hedefi toplumumuza evrensel değerlere bağlı, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen, başarılı ve mutlu bireyler kazandırmaktır. 

          Trabzon un geşlişmekte olan Yomra ilçesinde ki kreşimiz, daha önce şubelerimiz ve semt arasında ki mesafe nedeni ile Sihirli Annem Eğitim Kurumları ayrıcalığını deneyimleyemeyen aileleri, bu büyük ve mutlu ailenin yeni üyeleri olmaya davet ediyor.